Uroczystość odrodzenia Ojczyzny - obchody w Czaczu

Dzień 11 listopada 2018 roku był uroczyści obchodzonyw naszej parafii. We Mszy świętej o godz. 9.30 udział wzięły poczty sztandarowe Ochotniczej Straży Pożarnej i Szkoły imienia Polskich Noblistów w Czaczu. Każda Msza Święta tego dnia kończyła sie odśpiewaniem Hymnu Polskiego przez wszystkich obecnych. Serdecznie dziękuję strażakom, uczniom i ich wychowawcom za wspólne świętowanie.

Po południu uczestniczyłem w gminnych obchodach święta Odroczenia Polski w Śmiglu.

Parafia Czacz

Wydrukuj tekst...