OSP Czacz - obchody 90.lecia

W sobotę 16 październiak 2021 roku OSP Czacz obchodziła 90.lecie powstania jednostki. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta dziękczynną za działalność strażaków. Dalsza część obchodów, podczas której nastąpiło przekazanie nowego wozu ratowniczego dla OSP w Czaczu, oraz wręczenie odznaczeń dla zasłużonych strażaków, odbyła się przed Domem Wiejskim. Strażakom życzymy skutecznej działalności w ratowaniu życia i dobytku mieszkańców naszej ziemi.

Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz

Wydrukuj tekst...