Jubileusz 60-lecia święceń kapłańskich Ks. Lecha Ludwiczaka

W niedzielę 30 czerwca 2019 roku Ksiądz Kanonik Lech Ludwiczak obchodził 60-lecie święceń kapłańskich.. Otrzymał je dnia 28 czerwca 1959 roku z rąk Księdza Arcybiskupa Poznańskiego Antonniego Baraniaka. Mszę Święta prymicyjna odprawił w naszej parafii w niedziele 29 czerwca 1959 roku. Tego samego dnia odbyło się pierwsze spotkanie rodziny Majów i Kajaków.

Mszę Świętą dziękczynna Ksiądz Jubilat koncelebrował z O. Kornelem Filipowskim z klasztoru benedyktynów w Lubiniu i Ks. Proboszczem Piotrem Markiewiczem. Uczestniczyli w niej rodzina Księdza Jubilata i członkowie rodzin Majów i Kajaków.

Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz Parafia Czacz

Wydrukuj tekst...