Dodano: 2012-02-10, Komunikat Duszpasterstwa Trzeźwości

Komunikat Duszpasterstwa Trzeźwości

Archidiecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości przypomina, że w dniach od 19 do 25 lutego obchodzimy 45 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Rodzina Szkołą Trzeźwości”.

W związku z tym zachęcamy do wykorzystania materiałów zawartych w Vademecum Apostolstwa Trzeźwości „Apostoł Trzeźwości”, które dostarczone zostały wszystkim proboszczom.

Ponad to Wspólnota AA  jest gotowa aby dawać świadectwa trzeźwienia (po mszach św. niedzielnych) w tych parafiach poznańskich, które zgłoszą takie pragnienie. Zgłaszać można pocztą mailową paw.paw@op.pl , lub telefonicznie: 67 254 71 81; kom. 606 981 967.

Natomiast w Sanktuarium M.B. w Cudy Wielmożnej Pani  Poznania przy ul Franciszkańskiej  w dniach od 2 do 4 marca ks. Leszek Woźnica – Filipin wygłosi rekolekcje trzeźwościowe na temat  „Rodzina Szkołą Trzeźwości”, na które serdecznie zapraszamy.

Ks. Paweł Pawlicki

Archidiecezjalny Duszpasterz Trzeźwości