Dodano: 2015-01-17, Dzień Babci i Dziadka

KURIA METROPOLITALNA                                             Poznań, dnia 16 stycznia 2015 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                           N. 184/2015

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.pl

www.archpoznan.pl

K O M U N I K A T

Tradycyjnie w styczniu pragniemy objąć modlitwą Babcie i Dziadków, a także wyrazić im naszą wdzięczność. Z okazji przypadających w tym miesiącu Dnia Babci i Dnia Dziadka będziemy modlić się w ich intencji w Katedrze Poznańskiej w piątek dnia 23 stycznia 2015 roku, o godz. 1800 podczas Mszy św., której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak.

Po Mszy świętej zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie, w którym będzie nam pomagała pani Halina Benedyk.

Do modlitwy i kolędowania zapraszamy Babcie i Dziadków, ich wnuków, a także wszystkich, pragnących okazać naszym Seniorom swoją miłość, wdzięczność i szacunek.

Biskup Grzegorz Balcerek

Wikariusz Generalny