Dodano: 2014-09-19, Studia Podyplomowe Nauczania Przedmiotu „Etyka”

Studia Podyplomowe Nauczania Przedmiotu „Etyka”

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu informuje, że od 11.10.2014 r. rozpoczynają się zajęcia na Studiach Podyplomowych Nauczania Przedmiotu „Etyka”.

Program studiów zapewnia przygotowanie merytoryczne nauczycieli do nauczania etyki (prowadzenia zajęć) zgodnie z zakresem podstawy programowej określonej w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. poz. 17 nr 4 z dn.15 stycznia 2009).

Studia są płatne i trwają trzy semestry. Zajęcia odbywają się co tydzień, w soboty.

Więcej informacji na stronie: www.teologia.amu.edu.pl (zakładka: studia podyplomowe i kursy).

Rekrutację przedłużamy do 3 października 2014 r.

Ks. dr hab. Adam Kalbarczyk

Kierownik Studiów Podyplomowych Nauczania Przedmiotu „Etyka” WT UAM w Poznaniu