Dodano: 2014-06-14, Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie

W sobotę 21 czerwca o 19.30 zespół Niniwa Band poprowadzi kolejne uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie (w parafii Chrystusa Króla w Poznaniu – na ul. Ostatniej 14).

Wieczory uwielbienia w oblackiej parafii odbywają się cyklicznie od 2012 roku. Ich organizatorem jest młodzież z zespołu Niniwa Band, należącego do ogólnopolskiego ruchu młodzieżowego NINIWA.

„Na spotkaniach kościół na Ostatniej 14, po brzegi wypełniony jest ludźmi” – mówi o. Błażej Mielcarek OMI, organizator uwielbienia.  Wśród zebranych są ci, którzy chcą przeżyć modlitwę uwielbienia w skupieniu oraz ci, którzy zamierzają skorzystać z sakramentu spowiedzi”.

W czasie najbliższego spotkania akcent położony zostanie na obecność Eucharystycznego Jezusa pośród nas. Uczestnicy uwielbienia poprowadzeni będą do spotkania z Bogiem poprzez modlitwę przeplataną śpiewem. Będzie także modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Modlitwę poprowadzi ks. Adam Pawłowski, znany poznański ewangelizator. Przed wielbieniem, o godz. 18:30 jest możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej.

„To już nie tylko parafialne spotkanie modlitewne. Na uwielbienia przychodzą w dużej mierze ludzie młodzi, ale nie tylko. Coraz częściej w czasie uwielbienia na parkingu przy kościele można spotkać samochody z rejestracjami także spoza okolic Poznania” – mówi o. Błażej.