Dodano: 2014-04-05, Spotkania modlitewne Żywego Różańca

kuria@archpoznan.pl
www.archpoznan.pl

dotyczący spotkań Żywego Różańca

Serdecznie zapraszam na coroczne spotkania modlitewno-formacyjne wszystkich członków Żywego Różańca, które odbędą się z udziałem Księdza Biskupa w następujących sanktuariach maryjnych i terminach:

Wieleń – sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników – 17 maja 2014 r., godz. 1100
                Mszy św. przewodniczy Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek
Lubasz – sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin – 24 maja 2014 r., godz. 1100
                Mszy św. przewodniczy Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak
Borek Wlkp. – sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia – 31 maja 2014 r., godz. 1100
                Mszy św. przewodniczy Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak
Tulce – sanktuarium Matki Bożej Pani Tuleckiej – 14 czerwca 2014 r., godz. 1100
                Mszy św. przewodniczy Ksiądz Biskup Damian Bryl

Tym razem nie ma rejonizacji. Można na spotkanie przybyć w dowolnym terminie i do wybranego sanktuarium.
    W programie spotkania przewidziane jest nabożeństwo różańcowe i Msza św. z kazaniem oraz komunikaty (ok. 2 godz.).
    Czcigodnych Księży Proboszczów i Księży Opiekunów parafialnych wspólnot Żywego Różańca bardzo proszę o przekazanie tego zaproszenia wszystkim zainteresowanym i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na spotkanie.
    Księży Opiekunów parafialnych wspólnot Żywego Różańca zapraszam do koncelebry.
    Proszę zabrać ze sobą sztandary związane z Żywym Różańcem.
    W celu łatwego sprawdzenia obecności na spotkaniach, proszę wcześniej przygotować kartki z następującymi danymi: miejscowość, parafia i liczba osób obecnych na spotkaniu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

ks. kan. dr Jan Glapiak