Dodano: 2014-04-03, Pokutny Marsz Różańcowy

Z A P R O S Z E N I E

na  Pokutny Marsz Różańcowy

Uprzejmie prosimy Czcigodnego Księdza Proboszcza o poinformowanie parafian  o kolejnym Pokutnym Marszu Różańcowym organizowanym przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę pod patronatem Ojców Paulinów na Jasnej Górze.

W Pokutnych Marszach Różańcowych modlimy się z Maryją, naszą Królową o to by Polska pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełniła  Jasnogórskie Śluby Narodu.

Najbliższy Marsz Pokutny Różańcowy odbędzie się wyjątkowo w drugą niedzielę miesiąca 13 kwietnia w Niedzielę Palmową. Rozpocznie się jak zawsze Mszą św. o godz. 12.30 w kościele Bożego Ciała a  następnie  wyruszy  w kierunku  Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej. Przewidywane zakończenie ok. godz.16.00

Marsze łączą wszystkich, którzy ufają Maryi i modlitwie różańcowej i w nich pokładają nadzieję na ratunek dla Polski.

Prosimy o liczne uczestnictwo świeckich i duchownych oraz przekazywanie tej informacji innym.

Pokutne Marsze Różańcowe  posiadają aprobatę ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Patronat nad Krucjatą Różańcową pełni – decyzją Episkopatu – Jasnogórska Rodzina Różańcowa.

Kontakt lokalny - Rita 797 355 240, Danka-600 357 884