Dodano: 2014-02-22, Dzień Świętości Życia

KURIA METROPOLITALNA                                       Poznań, dn. 19 lutego 2014 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                                             N. 725/2014

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.org.pl

www.archpoznan.pl

Czcigodny Księże Proboszczu

W tym roku w dniu 25 marca 2014 roku w związku z liturgicznymi obchodami Uroczystości Zwiastowania Pańskiego po raz kolejny obchodzić będziemy Dzień Świętości Życia. Tradycyjnie z tym dniem związana jest również idea Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W wielu parafiach naszej Archidiecezji, obok uroczystości centralnych, organizowane są w tym dniu uroczystości, w czasie których składane są przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Zachęcam bardzo serdecznie do podtrzymywania tego zwyczaju lub do jego zapoczątkowania w parafii Księdza.

Aby ułatwić organizację i przygotowanie do tych wydarzeń, tradycyjnie organizujemy spotkanie dla animatorów grup Duchowej Adopcji w tym, roku odbędzie się w sobotę
1 marca 2014 roku o godzinie 10.30 w parafii Najświętszego Zbawiciela przy ulicy Fredry 11 w Poznaniu - salka w Domu Parafialnym.

Uprzejmie proszę Księdza Proboszcza, o zachęcenie osób świeckich, które zechciałyby bardziej zaangażować się w to dzieło i umożliwienie im wzięcia udziału w tym spotkaniu.

ks. Paweł Pacholak

Referatu Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin