Dodano: 2014-02-13, X Maraton Biblijny

KOMUNIKAT

W dniach od 16 marca do 14 kwietnia 2014 roku w parafiach Archidiecezji Poznańskiej odbędzie się X Maraton Biblijny. Podobnie jak w ubiegłych latach Księgi Pisma Świętego będą podzielone na 5 minutowe fragmenty, które będą czytane przez zapisane osoby.

Zachęcamy młodzież z parafii, aby włączyła się w organizację czytania Pisma Świętego w swoich wspólnotach parafialnych. Zapraszamy przedstawicieli parafii do zgłaszania się do udziału w Maratonie. Należy wypełnić formularz dostępny na stronie Duszpasterstwa Młodzieży www.dm.archpoznan.pl - wybrać dzień w którym czytanie Pisma Świętego ma odbyć się w parafii oraz wypełnić dane wskazane na formularzu.

Spotkanie organizacyjne dla osób pragnących zorganizować Maraton odbędzie się we wtorek 4.03.2014. o godz. 20:00 w kaplicy św. Michała Archanioła przy parafii św. Stanisława Kostki w Poznaniu (ul. Rejtana 8).

ks. Arkadiusz Szady

Archidiecezjalny Duszpasterz Młodzieży