Dodano: 2014-01-11, Rekolekcji dla członków Żywego Różańca i Nieustającego Różańca

K O M U N I K A T

dotyczący

rekolekcji dla członków Żywego Różańca i Nieustającego Różańca

Serdecznie zapraszamy osoby należące do Żywego Różańca i Nieustającego Różańca na rekolekcje w następujących miejscach i terminach:

1.      Luboń – Siostry Służebniczki Niepokalanego Poczęcia NMP, pl. Edmunda Bojanowskiego 6.

Od 14 do 16 marca 2014 r. Koszt: 115 zł

Rekolekcje prowadzi Ksiądz kanonik Bolesław Kryś

2.      Zaniemyśl I – Ośrodek Caritas Archidiecezji Poznańskiej, ul. Nawrowskiego 34

Od 14 do 16 marca 2014 r. Koszt: 125 zł.

Rekolekcje prowadzi ks. proboszcz mgr Mirosław Wawrzyniak

3.      Gostyń – Święta Góra

Od 21 do 23 marca 2014 r. Koszt: 110 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz proboszcz lic. Dariusz Dąbrowski COr

4.      Zaborówiec – Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny

Od 21 do 23 marca 2014 r. Koszt: 100 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz proboszcz kan. mgr Wiesław Kondratowicz

5.      Poznań-Morasko I – Siostry Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, ul. Sióstr Misjonarek 10.

Od 28 do 30 marca 2014 r. Koszt: 115 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz proboszcz lic. Adam Prozorowski

6.      Poznań-Morasko II – Siostry Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, ul. Sióstr Misjonarek 10.

Od 1 do 3 kwietnia 2014 r. Koszt: 115 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz dziekan kan. mgr Mariusz Marciniak

7.      Pniewy – Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego, ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 1.

Od 4 do 6 kwietnia 2014 r. Koszt: 125 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz proboszcz kan. mgr Mateusz Misiak

8.      Zaniemyśl II – Ośrodek Caritas Archidiecezji Poznańskiej, ul. Nawrowskiego 34

Od 4 do 6 kwietnia 2014 r. Koszt: 125 zł.

Rekolekcje prowadzi Ksiądz proboszcz lic. Daniel Litkowski

Zgłoszenia na rekolekcje należy kierować do Księdza kan. Jana Glapiaka w Kurii.

Telefon bezpośredni: 61/851 28 15, e-mail: glapiak@archpoznan.pl

Uwaga: Wszystkie turnusy rozpoczynają się o godz. 17,00 a kończą obiadem. Cały koszt wpłacamy w ośrodku rekolekcyjnym przy zgłoszeniu przyjazdu. W razie niemożności przyjazdu zgłoszonych osób prosimy o powiadomienie (by mogły pojechać osoby znajdujące się na liście rezerwowej).

Biskup Grzegorz Balcerek

Wikariusz Generalny