Dodano: 2014-01-10, Dzień Babci i Dziadka

K O M U N I K A T

Tradycyjnie w styczniu pragniemy objąć modlitwą Babcie i Dziadków, a także wyrazić im naszą wdzięczność. Z okazji przypadających w tym miesiącu Dnia Babci i Dnia Dziadka będziemy modlić się w ich intencji w Katedrze Poznańskiej w piątek dnia 17 stycznia 2014 roku, o godz. 1800 podczas Mszy św., której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek.

Po Mszy świętej zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie, w którym będzie nam pomagał zespół „Trzej Królowie”.

Do modlitwy i kolędowania zapraszamy Babcie i Dziadków, ich wnuków, a także wszystkich, pragnących okazać naszym Seniorom swoją miłość, wdzięczność i szacunek.