Dodano: 2014-01-03, Zaproszenie dla Żywego Różańca i Nieustającego Różańca

Wspólnoty Żywego Różańca i Nieustającego Różańca, szczególnie z parafii poznańskich i podpoznańskich, serdecznie zapraszam do udziału we Mszy św. nowennowej ku czci św. Józefa w kościele OO. Karmelitów w Poznaniu w dniu 22 stycznia br., o godz. 18.00. Nowenna w tymże Sanktuarium będzie naszym przygotowaniem się na uroczystości koronacji cudownego obrazu św. Józefa, która odbędzie się w niedzielę 23 marca br.

Czcigodnych Księży Proboszczów i Księży Opiekunów parafialnych wspólnot Żywego Różańca i Nieustającego Różańca bardzo prosimy o przekazanie tego zaproszenia wszystkim zainteresowanym i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na Nowennę.

Kapłanów zapraszamy do koncelebry.

Prosimy zabrać ze sobą sztandary związane z Żywym Różańcem.

ks. kan. dr Jan Glapiak

Diecezjalny Moderator