Dodano: 2013-12-13, Poznańska Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

Dnia 15 grudnia 2013 Poznańska Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza na Mszę św. o godz.12.30 do kościoła Bożego Ciała a po zakończonej Mszy św.  na 15- ty Pokutny Marsz Różańcowy wynagradzający Matce Bożej, naszej Królowej za niewypełnione do dziś Śluby Jasnogórskie.

Modląc się na różańcu wyruszamy ulicą Krakowską, ul. Półwiejską do Fary następnie  o godz.15.00 przed Kościołem Krwi Pana Jezusa modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. O 15.30 dochodzimy do Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej by tutaj dzięki Ojcom Franciszkanom odnowić Śluby Jasnogórskie i zawierzyć nas Niepokalanemu Sercu Maryi.

Modlimy się w intencji :"Z Maryją, Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii"

Zapraszamy wszystkich, którzy troszczą się o Kościół i Ojczyznę.

Marsz Różańcowy ma charakter jedynie religijny i pokutny.