Dodano: 2013-12-13, Rekolekcje u OO. Redemptorystów

Za parę tygodni rozpoczną się ferie zimowe. Zapewne wielu duszpasterzy, katechetów, opiekunów ministrantów zastanawia się co zaproponować swoim podopiecznym na czas zimowego wypoczynku, by był on dobrze wykorzystany. Jako redemptoryści co roku proponujemy młodym chłopcom w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym spędzenie kilku dni na rekolekcjach powołaniowych. Szczególnie myślimy o chłopcach z niezbyt zamożnych rodzin i dlatego też uczestnictwo w tych rekolekcjach jest bezpłatne.

Jeśli Czcigodny Ksiądz zechciałby zaproponować młodym ludziom ze swojej parafii udział w takich rekolekcjach, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Oto terminy poszczególnych serii rekolekcji:

Lubaszowa:    27-31.01              szkoła średnia i gimnazjum

3-7.02                 szkoła średnia i gimnazjum

Rekolekcje odbywać się będą w domu rekolekcyjnym przy naszym klasztorze, w którym mieści się nowicjat redemptorystów. Dom rekolekcyjny położony jest na Pogórzu Ciężkowickim, w paśmie Brzanki. Z jego okien roztacza się piękna panorama na pobliskie małopolskie wioski i Tuchów. Kto raz był w Lubaszowej, chętnie do niej powraca, kiedy tylko może.

Bardo Śląskie: 17-21.02 szkoła średnia i gimnazjum

Bardo Śląskie to miasteczko w Kotlinie Kłodzkiej. Od kilkuset lat otaczana czcią jest w nim figurka Matki Bożej Bardzkiej - Strażniczki Wiary, przy której znajduje się stary, pocysterski klasztor, będący obecnie w posiadaniu redemptorystów. Niewątpliwe istotnym atutem Barda jest jego piękne położenie pomiędzy górskimi pasmami. Więcej o Bradzie Śląskim na stronie: www.bardo.redemptor.pl

Za wszelką życzliwość i przekazanie zaproszenia BÓG ZAPŁAĆ!