Dodano: 2013-10-10, I Festiwal Muzyki Chóralnej ks. dr. J. Surzyńskiego

Zapraszamy Państwa na I Festiwal Muzyki Chóralnej  ks. dr. J. Surzyńskiego „Zakochani w Surzyńskim” w ramach którego odbędzie się konferencja naukowa połączona z warsztatami chóralnymi i koncertem
muzyki Józefa Surzyńskiego. Działaniem tym chcemy zainicjować regularne festiwale muzyki - nie tylko chóralnej - promujące twórczość rodziny Surzyńskich na terenie Wielkopolski a w przyszłości na terenie Europy i świata.
Konferencja z ciekawymi wykładami i emisja filmu o dr Krystynie Winowicz odbędzie się w Szkole Muzycznej 20.10.2013 o godzi 10.00. O 13.00 zapraszamy Państwa na spacer "Śladami Surzyńskiego" przygotowany przez p. Janusza Grupińskiego ( start - Szkoła Muzyczna, ul.Kurpińskiego 3 ) natomiast uroczysty koncert festiwalowy  odbędzie się w kościele farnym o godz. 18.45. Wszystkie działania otwarte są dla szerokiej publiczności i wolne od opłat.
serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie tej informacji parafianom.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie z Muzyką do Ludzi.
www.zmuzykadoludzi.org.pl