Dodano: 2016-02-04, Poznańska Droga Krzyżowa

KURIA METROPOLITALNA                                            Poznań, dnia 3 lutego 2016 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                                           N. 511/2016

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.pl

www.archpoznan.pl

K O M U N I K A T

Poznańska Droga Krzyżowa

W czwartek, 11 lutego br. godz. 1830 zostanie odprawiona w naszym mieście tradycyjna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona Mszą św. w poznańskiej Farze o godz. 1800 i uda się na Plac A. Mickiewicza.

Zapraszamy do udziału w tym wielkopostnym nabożeństwie, przez które pragniemy oddać cześć cierpiącemu Zbawicielowi, przebłagać za grzechy własne, naszego miasta i Ojczyzny oraz uprosić potrzebne łaski dla wszystkich współczesnych chrześcijan.

W związku z tym, że Droga Krzyżowa wpisuje się w cykl przygotowań do ŚDM, dlatego w sposób szczególny zapraszamy młodzież.

Biskup Grzegorz Balcerek

Wikariusz Generalny