Dodano: 2016-01-30, Światowy Dzień Chorego

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Z okazji Światowego Dnia Chorego serdecznie zapraszamy, wszystkich chorych, cierpiących i posługujących im, na uroczystą Mszę Świętą z błogosławieństwem na wzór Lourdes w niedzielę 14.02. o godz. 13.30 do kościoła Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu.

Po Mszy odbędzie się koncert w domu katolickim. Zagra Orkiestra Kameralna Operacja Muzyczna przy Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej.

W sobotę 13.02. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Publicznym Gimnazjum Katolickim im. Stanisława Kostki, przy ul. Głogowskiej 92 w Poznaniu, odbędzie się tzw. "biała sobota".

Lekarze różnych specjalizacji będą bezpłatnie udzielać porad. Będzie też można wykonać podstawowe badania laboratoryjne.

Ø     BIAŁA SOBOTA 13.02.2016r.

Ø     godz. : 10.00 - 13.00

Miejsce :

Ø   Publiczne Gimnazjum Katolickie im. Świętego Stanisława Kostki ul. Głogowska 92, 60-262 Poznań

naprzeciwko Kościoła Matki Boskiej Bolesnej

Parking :

Ø    na terenie szkoły wjazd z ulicy Głogowskiej oraz z ulicy Stablewskiego

Ø    Winda zewnętrzna  dla osób, które mają problem z poruszaniem się, od strony boiska

ks. Marcin Janecki