Dodano: 2016-01-14, Dzień Babci i Dziadka w Katedrze Poznańskiej

KURIA METROPOLITALNA                                             Poznań, dnia 13 stycznia 2016 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                                             N. 129/2016

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.pl

www.archpoznan.pl

K O M U N I K A T

Tradycyjnie w styczniu pragniemy objąć modlitwą Babcie i Dziadków, a także wyrazić im naszą wdzięczność. Z okazji przypadających w tym miesiącu Dnia Babci i Dnia Dziadka będziemy modlić się w ich intencji w Katedrze Poznańskiej w piątek dnia 22 stycznia 2016 roku, o godz. 1800 podczas Mszy św., której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek.

Po Mszy świętej zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie, w którym będzie nam pomagał zespół młodzieżowy „Atmosfera” ze Śmigla.

Do modlitwy i kolędowania zapraszamy Babcie i Dziadków, ich wnuków, a także wszystkich, pragnących okazać naszym Seniorom swoją miłość, wdzięczność i szacunek.

Zarządzenie

Komunikat prosimy odczytać w kościołach i kaplicach Archidiecezji Poznańskiej podczas ogłoszeń duszpasterskich w niedzielę 17 stycznia 2016 roku.

Biskup Damian Bryl

Wikariusz Generalny