Dodano: 2015-10-09, VERBA SACRA

KOMUNIKAT

W niedzielę 18 października o godz. 17.00 odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu prezentacja VERBA SACRA, poświęcona Księdze Życia św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła. Jest to edycja specjalna z okazji 500. lecia urodzin Świętej.

Czyta Halina Łabonarska. Komentarz – o. Wojciech Ciak OCD, przeor poznańskiego klasztoru OO. Karmelitów Bosych. Oprawa muzyczna – Zespół Muzyki Dawnej Anonymous pod dyr. Zbigniewa Kaczmarka.

Również 18 października na Mszy św. o godz. 10.00 Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski wygłosi homilię na temat Siódmego Przykazania w ramach cyklu Dekalog.

ks. prałat dr Ireneusz Dosz

Kanclerz Kurii