Dodano: 2015-07-31, Zapis na tygodniowy pobyt w Taizé

KURIA METROPOLITALNA                                       Poznań, dnia 25 lipca 2015 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                      N. 4160/2015

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.pl

www.archpoznan.pl

Przewielebny Księże Proboszczu

Uprzejmie informujemy, że  istnieje jeszcze możliwość zapisu na tygodniowy pobyt w Taizé w terminie pomiędzy 8 a 20 sierpnia połączony z wypoczynkiem na Riwierze Adriatyckiej, pobytem w parku wodnym oraz zwiedzaniem Bolonii. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wyjeździe, w tym tygodniu, jest ukończenie 17 roku życia. W tym okresie w Taizé odbędą się uroczystości związane ze 100. rocznicą urodzin brata Roger, 75. rocznicą założenia Wspólnoty oraz 10. rocznicą śmierci brata Roger.

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową. Dodatkowe informacje dotyczące powyższych propozycji jak również innych wyjazdów i rekolekcji w okresie wakacyjnym, które organizowane są przez duszpasterstwa Archidiecezji Poznańskiej można znaleźć na stronie www.wakacje.jordan-poznan.pl.

Uprzejmie proszę Księży Proboszczów, aby w parafiach ogłosić informację dotyczącą pielgrzymki.

Ks. Arkadiusz Szady

Duszpasterz Młodzieży