Dodano: 2015-07-18, Tydzień Bezpiecznego Kierowcy: 19-26 lipca 2015 r.

Tydzień Bezpiecznego Kierowcy: 19-26 lipca 2015 r.

W Tygodniu św. Krzysztofa - patrona kierowców, apelujemy wraz Policją o ostrożną, rozważną jazdę i prosimy, aby tak potem zostało na co dzień. Dzięki temu wszystkim po polskich drogach będzie podróżowało się bezpieczniej. Akcja ma na celu szeroko zakrojoną prewencję i poprawę Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Polsce. Akcja Tydzień Bezpiecznego Kierowcy jest jednym z elementów XVI Tygodnia św. Krzysztofa, który dzięki MIVA Polska obchodzony jest w całym kraju pod hasłem poprawy bezpieczeństwa na drogach i pomocy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.

Zachęcamy, aby w całym kraju propagowane było hasło Krajowego Duszpasterstwa Kierowców: „Kierujmy się Miłością na Drodze”.

Więcej informacji oraz szczegóły na: www.miva.pl

ks. Marian Midura

Krajowy Duszpasterz Kierowców