Dodano: 2015-06-03, XII Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec

XII Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec

Mszę św. będzie koncelebrował Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na prelekcje pod hasłem: Wiara Jako Droga

12.00 - Msza św.

13.30 – Posiłek

14.00 - Spotkania w grupach – kręgi dyskusyjne

15.00 - Nieszpory i zakończenie pielgrzymki

Tematy spotkań:

1)      „Drogi Nawrócenia” – ks. Paweł Bogdanowicz

2)      „Zagrożenia duchowe”, O. Dariusz Galant OMI – egzorcysta

3)      „Sumienie Duchowy Kompas” – ks. Marian Sikora

4)      „Spowiedź” – o. Leonard Bielecki Ofm

Zachęcamy Proboszczów oraz Świeckich do organizowania w parafiach grup, które wspólnie dotrą do Tulec. W ubiegłych latach odwiedzały nas grupy piesze, biegaczy, rowerzystów, oraz motocyklistów. Pielgrzymka do trud podjętego wyzwania, i nie ma znaczenia jak, lecz to, że zgodnie z hasłem; „ Bądź Mężczyzną” znaleźliśmy powód i odwagę, aby zorganizować się i stanąć wśród innych mężczyzn przed Tulecką Panią.

W czasie uroczystości w Tulcach będą zorganizowane stoiska do prezentacji wspólnot, ruchów i inicjatyw męskich działających w Archidiecezji Poznańskiej.

Szczegółowe informacje na stronie www.dmap.pl

Zapraszam Wszystkich, Mężczyzn obowiązkowo!!!

Duszpasterz Mężczyzn

ks. Marian Libera