Dodano: 2015-03-14, Radio EMAUS

RADIO EMAUS OGŁASZA KONKURS NA SCENARIUSZ SŁUCHOWISKA RADIOWEGO „CHRZEST 966-2016”

Celem konkursu jest uczczenie ważnej dla społeczności rocznicy, budzenie wrażliwości historycznej, religijnej i kulturalnej, poszerzenie wiedzy o początkach chrześcijaństwa i państwa polskiego, a także podjęcie dyskusji nad wpływem chrztu Polski na życie współczesnych Polaków. Konkurs ma też na celu popularyzację trudnej i coraz rzadziej spotykanej formy literackiej – scenariusza słuchowiska radiowego.

Pierwsza audycja z udziałem ks. bp. Damiana Bryla z cyklu "Chrzest Polski" zapowiadająca konkurs w niedzielę, 8 marca o godz. 15:10 oraz w sobotę, 14 marca o godz. 21:15.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.radioemaus.pl

Słuchaj nas przez Internet

www.radioemaus.pl

Serdecznie zapraszamy do słuchania Radia Emaus na częstotliwościach.
89,8 FM (Poznań, Swarzędz, Murowana Goślina), 90,2FM (Leszno, Rydzyna i Wschowa) 90,4 FM (Nowy Tomyśl, Pniewy, Opalenica), 106,2 FM (Śrem, Kościan, Gostyń, Jarocin, Mieszków) oraz w Internecie www.radioemaus.pl.

ks. Maciej K. Kubiak

redaktor naczelny Radia Emaus