Dodano: 2015-03-07, Uroczystości ku czci świętego Józefa

KURIA METROPOLITALNA                                       Poznań, dnia 28 lutego 2015 roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                                             N. 1034/2015

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.pl

www.archpoznan.pl

Informacje Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Poznaniu

Św. Józef

W Uroczystość św. Józefa, 19 marca 2015 roku, w rocznicę koronacji wizerunku św. Józefa, w poznańskim kościele Karmelitów Bosych Ksiądz Arcybiskup Metropolita Stanisław Gądecki celebrować będzie dziękczynną Mszę św., podczas której pobłogosławi obraz świętego Józefa, który rozpocznie peregrynację w parafiach Archidiecezji Poznańskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości, która rozpocznie się o godz. 18.00.

Męska Droga Krzyżowa

Duszpasterstwo Mężczyzn Archidiecezji Poznańskiej zaprasza na Męską Drogę Krzyżową. Modlitwa rozpocznie się w dniu 20 marca 2015 r. przy budynku Wydziału Teologicznego UAM ul. Wieżowa 2/4 o godz. 19.00. Droga Krzyżowa potrwa ok. 1,5 godziny.

Liturgia domowa

Zachęcamy do wykorzystania Liturgii domowej podczas niedziel Wielkiego Postu. Konspekty spotkań domowych wokół Ewangelii niedzielnej znajdują się na stronie Archidiecezji Poznańskiej pod zakładkę na górnym pasku „Duszpasterstwo”, dalej „Archidiecezjalny Program Duszpasterski” i dalej „Wielki Post”. Można je umieścić na stronie internetowej parafii lub wydrukować i rozdać podczas niedzielnej Mszy św.

ks. kanonik dr Szymon Stułkowski

Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego