Dodano: 2015-01-24, Peregrynacja obrazu Św. Józefa

Szczęść Boże!

Przewielebny Księże Proboszczu,
       pragnę poinformować, że peregrynacja ma swoją stronę internetową:www.jozef-poznan.pl  oraz jest na facebooku. Prosiłbym, Przewielebnego Księdza Proboszcza, aby zechciał rozpropagować wśród wiernych adres tej strony, by jak najwięcej ludzi ją polubiło. Przez dziewięć śród swoistej, internetowej nowenny do św. Józefa, będziemy przygotowywać wszystkich, którzy chcieliby pobożnie przeżyć Jego uroczystość, a zarazem wzmocnić się  duchowo przed oficjalnym rozpoczęciem peregrynacji w dniu 19 marca. Dokonywać się to będzie przez  umieszczanie rozważań (homilii, które można wykorzystać podczas Mszy świętej), dotyczących św. Józefa. Będą tam również modlitwy na kolejne dni nowenny. Jest tam również zakładka z prośbą, aby odwiedzający zechcieli się podzielić łaskami, opisem wysłuchanych próśb czy cudami, które za pośrednictwem św. Józefa ich dotknęły  i je opisać. Bardzo serdecznie Księdza Proboszcza proszę, aby – jeśli uzna to za zasadne – zachęcał do jak najszerszego odbioru treści tej strony wśród wiernych oraz do dzielenia się z internautami opisami tych łask od Boga doznanych za pośrednictwem św. Józefa.

Serdecznie pozdrawiam, życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Stróża Najświętszej Dziewicy.

Z pamięcią w modlitwie -  O. Stanisław Plewa OCD