Dodano: 2015-01-23, „Twoje Dziecko – Wielka Sprawa! Jego szczęście w Twoich rękach”

Za dwa tygodnie, w sobotę 7 lutego, na Stadionie INEA przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbędzie się konferencja z udziałem ekspertów w ramach akcji  „Twoje Dziecko – Wielka Sprawa! Jego szczęście w Twoich rękach” pod patronatem ks. Arcybiskupa Metropolity. Celem tej akcji jest ukazanie rodzicom zagrożeń związanych z nieodpowiednią edukacją seksualną oraz wsparcie ich w procesie wychowania w tej delikatnej sferze. Szczegóły znajdą Państwo na plakatach oraz w Internecie na stronie www.twojedzieckowielkasprawa.pl . Już dziś spróbujmy zaplanować sobie czas na to wydarzenie.