Dodano: 2015-01-17, CARITAS - akcja charytatywna sprzedaży okien

Czcigodni Księża!

Wiemy, że niektórzy z Was prowadzą remonty, dbając nieustannie o budynki swoich parafii oraz plebanii.

Caritas Archidiecezji Poznańskiej pragnie Wam drodzy Kapłani przedstawić dobrą i uczciwą propozycję.

Dzięki zaangażowaniu partnerów - sponsorów, firm z branży okiennej, takich jak: ADAMS, AERECO, ALUPLAST, AFS FEDERHENN, MFO, SADOWSKI, SIEGENIA oraz STOMIL SANOK mogliśmy stworzyć unikalną ofertę dotyczącą zakupu okien. Jeżeli planujecie Drodzy Księża wymianę okien np. na plebani, w domu parafialnym bądź zakup okien do budującego się kościoła i szukacie najkorzystniejszej ceny – nasza propozycja jest naprawdę dobra!

Proponujemy zakup okien poprzez platformę charytatywną  www.aukcjecaritas.pl przez opcję ‘kup teraz’. Okna będzie można nabyć w wybranym przez siebie wymiarze, kolorze i bardzo korzystnej, konkurencyjnej cenie

Wszystkie zakupione okna zostaną następnie wyprodukowane podczas targów BUDMA WINDOOR-TECH (10-13 marca 2015 roku) w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. W specjalnie zaaranżowanej, wyposażonej w pełnowymiarowy park maszynowy „Fabryce Okien na Żywo” powstaną okna, spełniające warunki techniczne normy z 2021 roku!

Proszę zobaczyć materiał filmowy:

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży 100 energooszczędnych okien wysokiej jakości, zostaną przekazane, w ramach akcji „Przekaż ciepło”, rodzinom wielodzietnym i osobom starszym, którym brakuje opału na zimę. Część pieniędzy wesprze także remont Domu Dziecka Caritas w Lesznie. Wy zaś drodzy Księża zyskacie nowoczesne okno za dużo niższą cenę.

Co więcej, osoby, które kupią okna podczas aukcji, otrzymają zaproszenie do zwiedzania targów i osobiście będą mogły zobaczyć, jak produkują się ich okna.

Więcej na: www.aukcjecaritas.pl

www.charytatywni.allegro.pl

Szczęść Boże!

Andrzej Kukliński, Fundraiser Caritas Archidiecezji Poznańskiej