Dodano: 2014-11-29, Akcja "Rodzice chcą mieć wybór"

Szczęść Boże!

Gorąco prosimy o przekazanie Parafianom prośby od inicjatorów akcji "Rodzice chcą mieć wybór":

Według obowiązującego prawa od 1 września do szkół mają pójść wszystkie dzieci z rocznika 2009. Najmłodsze z nich będą miały tylko 5 lat i 8 miesięcy! Jest jeszcze szansa na zmianę prawa. Trwa ogólnopolska zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "Rodzice chcą mieć wybór", która dotyczy nie tylko sześciolatków w szkole ale także wpływu rodziców na treści przekazywane w szkołach i przedszkolach, tak by rodzice mogli nie zgodzić się np. na zajęcia w duchu ideologii gender.
Jeśli uda się zebrać 100 tysięcy podpisów posłowie będą musieli zająć się projektem "Rodzice chcą mieć wybór". Na dziś brakuje ponad 30 tysięcy podpisów. Inicjatorzy akcji gorąco apelują o pomoc w zbiórce. Wystarczy wejść na stronę www.rzecznikrodzicow.pl, pobrać formularz, zebrać podpisy i odesłać pocztą na adres podany na formularzu. Do końca akcji, 12 grudnia, zostały tylko dwa tygodnie."

Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w przekazaniu informacji.
Więcej informacji o akcji w Gościu Niedzielnym.

Tomasz Elbanowski
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Rodzice chcą mieć wybór"